• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Saveti/predlozi/ideje za forum

Redford

Well-known member
Patron
Messages
440
Reaction score
723
Points
203
Ja sam iskreno i zaboravio gde je stojala konfiguracija na SK. Nesto kroz maglu se secam da je bio klik ispod nika koji je uputio na to. Moguce da sam pomesao sa benchom, nisam siguran. Koliko sada znam, konfiguracija se nalazi na profilu korisnika. Tako je valjda bilo i pre, meni stoji tamo konfiguracija iz 2009.

Ja pored ove ekipe razmisljam o novom stanu i vecoj sobi, novom tvu i prelasku na konzole.😄 U ovaj novi stan se preselio pre jace od cetiri meseca, mada draga mi je vlasnica stana tako da bolje da izbacim cimera. 😄 Moci cu sa PCem da poteram sigurno igre jos godinu-dve, ali treba vec da razmisljam o buducnosti.

Svakako mi ne pada na pamet da kupujem novi komp sa ovim nabudzenim cenama. Moja konfiguracija iz 2017, sada kosta 100 evra vise.😄
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Da li bi mogao napraviti screenshot u kojem tjesh pokazati gde bi to stajalo?
generalno nismo toliko pc centric, ako postoji neko jednostavno rešenje, možda ubacimo...

Najprakticnije je kao na Sekiri i bivsem Benchmarku. Prelaskom na polje ispod avatara prikazuje popunjene komponente korisnika, ovako: https://axe.rs/forum/threads/izbacuje-iz-skoro-svake-igre.49671/

E sad, da li je u pitanju nesto komplikovano za odraditi ili samo addon, ne bih znao...
 

Shonkas

Well-known member
Messages
178
Reaction score
124
Points
43
@Shonkas Само се ти мотај овде, направићемо ми конзолаша од тебе! (y)😎 Што не значи да не можеш играти РС игре. 😉
Напакујемо те пуним кедијем конзола са експлозивом и пошаљемо те да разнесеш редакцију Света Компјутера! ☝️
Zamalo da predjem, no kada sam skontao da nove konzole imaju problema da se kupe...Dosao mi onaj osecaj sklapanja komponenti - od kucista pa dalje...sve sam birao po ukusu (prvi put u zivotu) Dograbio sam RX570 koji sam platio 10k samo, a ona sa 4GB vozi sve na full i dalje - A ostatak KOMPa moze da se nadogradjuje 10 godina narednih...Tako sam ga spravio :) Mada se pitam koliko ce proci dok i ovaj Ryzen 5 3600 bude usko grlo, verovatno niz godina! Tako da nema sanse na konzolu, laptop mi za posao...A sa desktopom iz fotelje sa kontrolerom na BIG screen... Tako da se i ne razlikujem mnogo od konzola ;)
Elem, nesto slicno kao Revan sam mislio u vezi INFO - sta ko vozi...bilo to konzola ,,bilo PC
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
malo smo pročistili poslednje postove na ovoj temi jer je sve više praksa da se offtopicuje, što ne smatramo za great crime, ali bismo ipak da ova tema ima isključivo postove koji su joj namenjeni, pa vas molimo da ovde isključivo šaljete savete, predloge i ideje, a da druge stvari pišemo na ostatku foruma :)

hvala!
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Nesto kao SK forum, pored INFO o sebi - napisati koji hardver koristis! Dosta je korisno kada neko kupuje /prodaje, ima probleme sa istim... Lakse mi samo da pogledam sta ima od komponenata i odgovorim. Pa i u igrama, oko problema - pa onda pitas koja ti grafa etc. (gubljenje vremena) Mislim ovo je predlog, meni lakse da znam ko sa cime barata (pa i koja konzola) - jer 30% mi odmah sve jasno sta se desava... Tako iz mog ugla, kako god..

Dodali smo, nije savrsheno, ali videtjemo koliko tje biti popularno :)
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,641
Reaction score
9,421
Points
453
Treba nam Death Stranding Director's Cut skin za forum.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Kada se setim kakve je smajlije imao XperimenT (psy trance crew) forum nekada...ali smajli sljaga o tintaru kada neko kenja nesto

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Screenshot_20210912-163156.png

1. Bezobrazno i neprofesionalno je da ti administracija napiše da troluješ, pogotovo kad to nema veze sa mozgom.

2. Zabranjena je tema protiv vakcina, time i slobode govora... Šta dalje da očekujemo, koliku količinu političke korektnosti?
Jel ne smem ni Vučića da spominjem, mislim napišite negde listu da znam o čemu sve ne smem da imam svoje mišljenje.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Kako nema veze sa mozgom kada je slika koju si postavio anti-vax?
 
Top Bottom